INFINITY Mariusz Cieślik jest rodzinną firmą. W serwisie Allegro jesteśmy pod nickiem MC Biżuteria. Jesteśmy pasjonatami jubilerstwa i sztuki. Głównym założeniem naszej firmy jest zadowolenie i uśmiech naszego klienta. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby nabywcy.

Kupując u Nas kupujesz pewnie i bezpiecznie. Mamy nadzieję, że rzetelność i solidność pozwoli Państwu zaufać naszej ofercie i dokonać udanych zakupów. Na naszych aukcjach znajdą Państwo wyroby charakteryzujące się wysoką jakością i starannością wykonania. Przed przystąpieniem do aukcji proszę o zapoznanie się z jej regulaminem.

Firma INFINITY Mariusz Cieślik jest kierowana przez Mariusza Cieślika prowadzącego działalność gospodarczą i jest wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) - prowadzonej przez Ministra Gospodarki. NIP: 6371857092 REGON: 123019820.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem:

INFINITY

Mariusz Cieślik

ul. Kosynierów 1/21

32-300 Olkusz

Sklep stacjonarny:

Biżuteria Modowa

ul. Krakowska 14

32-300 Olkusz

 

Rachunek bankowy mBank:

65 1140 2004 0000 3902 7500 4616

 

Kontakt:

tel.: +48 509 455 121

e-mail: kontakt@mcbizuteria.pl

www.mcbizuteria.pl

 

INFORMACJE OGÓLNE

 • Firma jest zarejestrowana na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem: NIP 637-18-57-092, numerem: Regon 123019820. Firma istnieje od 2014 roku. Na zakupiony towar wystawiamy paragon lub fakturę VAT.
 • Klient zobowiązany jest do podania pełnych i prawdziwych wymaganych danych osobowych.
 • Jeżeli istnieje możliwość wyboru koloru, wzoru, podaj go w formularzu (informacji dla sprzedającego). Usprawni to szybką wysyłkę. Podawanie koloru w tytule przelewu jest niewskazane.


PŁATNOŚCI

 • Po zakupie należy wybrać formę płatności. Najlepsza i najszybsza jest forma płatności "Przelewy24".
 • Wybierając płatność „Przelewy24” w sposób natychmiastowy otrzymamy informację o twojej wpłacie. W takim przypadku będziemy mogli szybciej zrealizować Twoje zamówienie.
 • Wybierając płatność przelewem wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz nr zamówienia. Ułatwi to identyfikacje transakcji i przyspieszy jej realizację.

Nasz numer konta bankowego:
65114020040000390275004616
mBank S.A.

 • Na przelew po dokonaniu zakupu czekamy 5 dni roboczych. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie jest możliwa wpłata w tym terminie prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z taką informacją.

 

WYSYŁKA

 • Dokonujemy wysyłki towaru w ciągu 24 godzin od zaksięgowania przelewu lub otrzymania informacji o dokonaniu płatności za pomocą Przelewy24. Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku.
 • Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za paczki wysłane na błędne lub nieaktualne adresy, jeżeli zostały one błędnie wskazane przez kupującego. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i nie dopuszczenia do narażenia klienta na szkodę.

 

DANE OSOBOWE

 • Dane osobowe Kupującego przetwarzane są w celu realizacji zamówienia. Jeśli Kupujący wyrazi na to zgodę będzie otrzymywał informacje o produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez Sprzedawcę.
 • Sprzedawca daje gwarancję zgodnego z prawem przetwarzania danych osobowych.
 • Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, żądania ich korekty, uzupełnienia lub usunięcia.

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 • Kupującemu, będącemu konsumentem, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 • W celu skorzystania z prawa, o którym mowa powyżej Kupujący powinien w terminie 14 dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie rzeczy, złożyć jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy na piśmie i wysyłać je na adres: INFINITY Mariusz Cieślik z siedzibą na ul. Kosynierów 1 lok. 21, 32-300 Olkusz
 • Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, stanowiącego załącznik do ustawy o prawach konsumenta, jednak nie jest to obowiązkowe.
 • Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Kupujący wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 • W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi. Sprzedawca dokona zwrotu wszystkich otrzymanych od Klienta płatności, w tym kosztów dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę),  niezwłocznie nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.
 • Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodził się on na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Klient nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 • Kupujący zobowiązany jest do zwrotu zakupionego towaru na adres: INFINITY Mariusz Cieślik z siedzibą na ul. Kosynierów 1 lok. 21, 32-300 Olkusz niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 • Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia przez Kupującego dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 • Kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

 • w której przedmiotem świadczenia jest Towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
 • w której przedmiotem świadczenia są Towary, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 

 

PROCEDURA REKLAMACJI

 • Sprzedawca zobowiązany jest do dostarczenia towaru bez wad.
 • W sytuacji gdy wada fizyczna Towaru zostanie stwierdzona przed upływem 2 lat od dnia jego wydania Kupujący ma prawo do złożenia reklamacji.
 • Kupujący składa reklamację w formie pisemnej na adres: ul. Kosynierów 1/21, 32-300 Olkusz lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kontakt@mcbizuteria.pl;
 • Kupujący w reklamacji podaje dokładnie swoje dane (w tym dane kontaktowe), dane reklamowanego towaru, datę wydania towaru, datę stwierdzenia wady oraz opisuje szczegółowo istotę wady.
 • Sprzedawca zajmie stanowisko w sprawie reklamacji w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania. Sprzedawca udzieli odpowiedzi na reklamację i wskaże, czy uznaje reklamację oraz w jaki sposób zamierza ją załatwić lub poinformuje o braku podstaw do uznania reklamacji wraz z uzasadnieniem swojego stanowiska.

 


KOMENTARZE

 • Komentarz wystawiamy w ciągu 7 dni po wcześniejszym otrzymaniu komentarza od kupującego.
 • Przed wystawieniem niekorzystnego dla nas komentarza najpierw skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia problemu.W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie maja przepisy kodeksu cywilnego.

 

Pozdrawiam 

Mariusz Cieślik

INFINITY