Ozdoby z mosiądzu

Jubilerstwo to dziedzina, która jest znana z wytwarzania biżuterii. W rzeczywistości jednak pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, kolczyki i bransoletki to tylko część asortymentu, jaki powstaje w pracowni jubilera w Olkuszu. Obok metali szlachetnych, takich jak żółte i białe złoto czy srebro, do produkcji wykorzystywane są...

Ozdoby z mosiądzu

Jubilerstwo to dziedzina, która jest znana z wytwarzania biżuterii. W rzeczywistości jednak pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, kolczyki i bransoletki to tylko część asortymentu, jaki powstaje w pracowni jubilera w Olkuszu. Obok metali szlachetnych, takich jak żółte i białe złoto czy srebro, do produkcji wykorzystywane są też inne materiały. Wśród nich znaczące miejsce zajmuje mosiądz, z którego powstają przepiękne, tematyczne upominki.

Nasz sklep z biżuterią online oraz salon w Olkuszu to miejsca, w których znajdziesz wspaniałe stylowe wyroby. Proponujemy między innymi wytworne świeczniki i kandelabry z mosiądzu, wśród których wyróżnia się tradycyjna menora. Jeśli poszukujesz prezentu do stylowego mieszkania lub urządzasz dom w takim klimacie, w naszym asortymencie znajdziesz piękne mosiężne lusterka, zegary kominkowe i figurki do biblioteczki. Wszystkie wyroby wyróżniają się bardzo bogatym zdobnictwem, dzięki czemu nabierają walorów sztuki użytkowej.

Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja przedmiotów, które są tematycznie związanie z jazdą konną. W asortymencie znajdziesz mosiężne podkowy w różnych stylizacjach, także wykorzystane jako podstawa wieszaka na ubrania. Dla pań – miłośniczek stylowych aranżacji – przygotowaliśmy nie tylko piękne oprawy do zwierciadeł, ale też orzesznik, który ozdobi stół w salonie lub jadalni oraz figurki aniołków. Jeśli poszukujesz unikalnego i niebanalnego prezentu, salon jubilerski w Olkuszu zaprasza do zakupu wyjątkowych przedmiotów artystycznych z mosiądzu.

Więcej
OZDOBY Z MOSIĄDZU Jest 25 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 25 elementów