Ozdoby z mosiądzu

Nasza oferta skupia się w głównej mierze na estetycznych dodatkach dla Pań oraz na biżuterii ślubnej. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży łańcuszków, kolczyków, wisiorków i bransoletek ze złota oraz pierścionków zaręczynowych i obrączek. W naszym salonie jubilerskim posiadamy również różnorodne ozdo...

Ozdoby z mosiądzu

Nasza oferta skupia się w głównej mierze na estetycznych dodatkach dla Pań oraz na biżuterii ślubnej. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży łańcuszków, kolczyków, wisiorków i bransoletek ze złota oraz pierścionków zaręczynowych i obrączek. W naszym salonie jubilerskim posiadamy również różnorodne ozdoby z mosiądzu. Wykonane z najwyższą starannością, o misternych zdobieniach i eleganckim wyglądzie wprowadzą odrobinę luksusu do każdego wnętrza.

Zalety wyrobów z mosiądzu

Wyroby z mosiądzu cieszą się popularnością od czasów antycznych. Już starożytni docenili, niezwykłe walory techniczne i estetycznego tego stopu cynku i miedzi. Również dziś te same atuty sprawiają, że mosiądz jest wykorzystywany na szeroką skalę w różnych obszarach – od przemysłu po produkcję ozdób o misternie wykonanych detalach. Uzyskanie przedmiotów o skomplikowanych kształtach i kunsztownym wzornictwie możliwe jest dzięki dużej podatności tego stopu na formowanie. Dzięki wysokiej odporności na korozje wszystkie artykuły wykonane z mosiądzu charakteryzują się nie tylko wysoką estetyką, ale również wieloletnią trwałością.

Zegary kominkowe i świeczniki z mosiądzu

Dlatego, jeśli szukasz czegoś stylowego, co zachowa swoje walory wizualne przez wiele lat, to koniecznie odwiedź nasz salon jubilerski w Olkuszu. Znajdziesz u nas pięknie wykonane ozdoby takie jak lustra, ramki na zdjęcia, a także figurki czy podkówki mosiężne. Dostępne w naszej ofercie wyroby będą idealnymi ozdobami do mieszkań zaaranżowanych zarówno na klasyczną, jak i nowoczesną modłę. Wprowadzą do wnętrz powiew elegancji i dobrego smaku.

Na szczególną uwagę zasługują zegary kominkowe i świeczniki z mosiądzu z naszej oferty. Będą one doskonałym pomysłem na prezent łączący funkcje praktyczne i dekoracyjne. Świeczniki mosiężne, wśród których na wyróżnienie zasługują zwłaszcza chanukowe menory, wprowadzą do wnętrz nastrojowy klimat i będą cieszyć oko bogatymi zdobieniami. Tymczasem zegar kominkowy stanie się nie tylko użytecznym elementem, ale także piękną ozdobą, która dopełni klasycznie zaaranżowane wnętrza.

Więcej
OZDOBY Z MOSIĄDZU Jest 34 produktów.
na stronę
Pokazuje 25 - 32 z 34 elementów
Pokazuje 25 - 32 z 34 elementów