Pierścionki zaręczynowe i ozdobne

Już kilkadziesiąt lat temu polska piosenkarka Rena Rolska śpiewała piosenkę o złotym pierścionku na szczęście. Miała wówczas na myśli odpustowe cacko z żółtego metalu z niebieskim, plastikowym lub szklanym oczkiem. Ileż jednak wymowy i symboliki tkwiło w tym drobiazgu? Dziś nadal takie podarunki mają wymowę emoc...

Pierścionki zaręczynowe i ozdobne

Już kilkadziesiąt lat temu polska piosenkarka Rena Rolska śpiewała piosenkę o złotym pierścionku na szczęście. Miała wówczas na myśli odpustowe cacko z żółtego metalu z niebieskim, plastikowym lub szklanym oczkiem. Ileż jednak wymowy i symboliki tkwiło w tym drobiazgu? Dziś nadal takie podarunki mają wymowę emocjonalną i chociaż minęły czasy kataryniarzy, to pierścionek wręczony dziewczynie zawsze będzie się kojarzył z manifestacją uczuć.

Nasz sklep z biżuterią oferuje wiele wzorów takich ozdób, wśród których specjalne miejsce zajmuje pierścionek z brylantem. Nowoczesne wzornictwo kolekcji oraz duży wybór modeli sprawiają, że są one idealne dla podkreślenia poważnego związku i deklaracji uczuć. W ofercie przygotowaliśmy wyjątkowe pierścionki zaręczynowe. Białe złoto podkreśla w nich blask brylantów, dzięki czemu z pewnością zachwycą każdą narzeczoną. W asortymencie znajdziesz atrakcyjne i nowoczesne wzory pierścionków. Niektóre z nich zostały wykonane z dwóch materiałów o różnej kolorystyce lub są uzupełnione oczkiem z kilku kamieni. Polecamy również pierścionki złote z rubinem, szmaragdem, szafirem i innymi kamieniami szlachetnymi.

Więcej
PIERŚCIONKI Z BRYLANTEM Jest 34 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 34 elementów