Pierścionek z brylantem

Pierścionek z brylantem jest od wieków kojarzony z ceremonią z zaręczyn. Zgodnie z tradycją mężczyzna obdarowuje nim swoją wybrankę, wykazując tym samym pragnienie jej poślubienia. Kobieta, przyjmując pierścionek, nosi go aż do czasu zaślubin na serdecznym palcu, czyli miejscu, które później zajmie obrączka ślubna. Ma to ...

Pierścionek z brylantem

Pierścionek z brylantem jest od wieków kojarzony z ceremonią z zaręczyn. Zgodnie z tradycją mężczyzna obdarowuje nim swoją wybrankę, wykazując tym samym pragnienie jej poślubienia. Kobieta, przyjmując pierścionek, nosi go aż do czasu zaślubin na serdecznym palcu, czyli miejscu, które później zajmie obrączka ślubna. Ma to silne znacznie symboliczne. Pierścionek wskazuje, że jego posiadaczka, oddała swoje serce i słowo mężczyźnie, który poprosił ją o rękę. Daje tym samym jasny komunikat potencjalnym zalotnikom o swoich planach matrymonialnych.

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Dlatego duże znacznie ma wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego. Powinien on olśnić wybrankę i sprawić, żeby powiedziała, to jedno krótkie, ale jak niezwykle istotne słowo: tak. Dlatego należy oszczędzać i kupować pierścionków ze sztucznymi kamieniami. Chcąc prawdziwie wyrazić uczucie, warto zdecydować się na prawdziwe kamienie szlachetne. A nie ma lepszego sposoby niż poprzez ofiarowania pierścionka z brylantem. Kamień ten odznacza się nie tylko niezwykłym pięknem, ale niesie również potężny ładunek symboliczny. Brylant jest oszlifowaną formą diamentu – czyli jednego z najtwardszych i najodporniejszych minerałów występujących w przyrodzie. Dlatego pierścionek z tym niemal niezniszczalnym kamieniem będzie świetnie oddawał trwałość i nieprzemijalność uczuć.

Złoty pierścionek w nowoczesnej lub klasycznej formie

Tak jak zmianie ulegają zwyczaje ślubne, tak również zmienia się ślubna biżuteria. Staramy się odpowiadać na zapotrzebowanie naszych klientów, zapewniając im w tym zakresie nie tylko klasyczne w formie pierścionki, ale również takie, które reprezentują nowoczesne wzornictwo. Oferujemy również wersje łączące brylanty z innymi kamieniami szlachetnymi takimi jak rubiny, szmaragdy, szafiry czy topazy. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że złoty pierścionek z oferty naszego salonu w Olkuszu z pewnością zachwyci Twoją wybrankę.

Więcej
PIERŚCIONKI Z BRYLANTEM Jest 34 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 34 elementów