Złoty wisiorek

Marzy Ci się piękny złoty wisiorek, ale nie możesz znaleźć nigdzie odpowiedniego wzoru? A może chciałabyś samodzielnie skompletować naszyjnik, który będzie dobrze pasować do Twojego stylu? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś: tak, to koniecznie odwiedź nasz stacjonarny salon jubilerski lub stronę naszego sklepu inte...

Złoty wisiorek

Marzy Ci się piękny złoty wisiorek, ale nie możesz znaleźć nigdzie odpowiedniego wzoru? A może chciałabyś samodzielnie skompletować naszyjnik, który będzie dobrze pasować do Twojego stylu? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś: tak, to koniecznie odwiedź nasz stacjonarny salon jubilerski lub stronę naszego sklepu internetowego. W asortymencie posiadamy gotowe modele wisiorków w różnym wzornictwie – od prostych kształtów po bardziej wyszukane formy. Oferujemy również bogaty wyrób zawieszek, dzięki którym będziesz mogła stworzyć subtelny naszyjnik pasujący do luźnych stylizacji, lub bogato zdobiony, idealny na wyszukane przyjęcia i oficjalne imprezy.

Zawieszki ze złota – czyli skompletuj własny wisiorek

Zawieszki ze złota to detale jubilerskie, które mają wyjątkowy charakter. Zaletą takich produktów jest ich różnorodność oraz niska cena. Pozwala ona na zakup eleganckiego drobiazgu przy każdej okazji, zarówno do własnej kolekcji, jak i w ramach upominku. Dzięki zawieszkom nawet najbardziej minimalistyczna biżuteria złota dla pań stwarza znacznie szersze możliwości stylizacji. Pozwala też na tworzenie kompletów. Do zawieszek można dopasować bransoletki z podobnymi elementami dekoracyjnymi lub złote kolczyki, które również znajdziesz w naszej kolekcji.

Stwórz wisiorek na każdą okazję

Jeśli masz jeden elegancki łańcuszek, to wówczas dobrym pomysłem jest dobranie do niego kilku  różnych zawieszek. Dzięki temu zależnie od potrzeb będziesz mogła stworzyć złoty wisiorek z drogimi kamieniami, który będzie elegancką ozdobą do sukni wieczorowej, albo też przygotować bardziej frywolny naszyjnik w młodzieżowym stylu doskonały do sportowego stroju. W naszym asortymencie znajdziesz wiele wzorów zawieszek ze złota. Posiadamy zarówno proste serduszka, kółka i gwiazdki, jak i bardzo eleganckie wisiorki ażurowe oraz z cyrkoniami, rubinami i innymi kamieniami szlachetnymi. Dlatego z pewnością zakpisz u nas wszystko, co będzie ci niezbędne do stworzenia pięknego złotego wisiorka pasującego na każdą okazję.

Więcej
ZAWIESZKI Jest 61 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 61 elementów